Kostrzewa - Producent kotłów c.o. i palników na pelety od 10 do 300 kW

kostrzewa

 

 www.kostrzewa.com.pl

Firma KOSTRZEWA to funkcjonujące od 1978r. przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją urządzeń grzewczych do spalania biomasy, krajowy lider w produkcji kotłów na pelet. Pionier automatycznych kotłów na pelety – pierwsze polskie przedsiębiorstwo, które wyprodukowało i uruchomiło w 2001 roku sprzedaż owych nowatorskich urządzeń. Obecnie urządzenia grzewcze marki KOSTRZEWA znajdują odbiorców na rynku polskim, jak również w większości krajów Europy. Klienci krajowi jak i zagraniczni doceniają wysoką jakość urządzeń, pozwalających oszczędzać paliwo oraz dbać o czystość powietrza.

 

Laboratorium 
KOSTRZEWA jest jedynym w kraju producentem kotłów na biomasę, posiadającym wyjątkowe laboratorium badawcze, w którym oprócz testowania projektowanych urządzeń pod kątem istotnych parametrów – w tym sprawności, emisji spalin oraz poboru energii, można symulować warunki panujące w budynku mieszkalnym. Wszystkie urządzenia badane są też pod kątem zgodności z normą PN EN 303:5-2012 (dotyczy sprawności cieplnej i granicznych wartości emisji zanieczyszczeń) w akredytowanej jednostce badawczej. Drobiazgowe badania potwierdzają najwyższą 5. klasę, gwarantującą niską emisję zanieczyszczeń oraz wysoką sprawność cieplną urządzeń marki KOSTRZEWA. 

 

Serwis techniczny 
KOSTRZEWA dysponuje największym w kraju i najszybciej rozwijającym się autoryzowanym serwisem w branży kotłów na biomasę. W bieżącej chwili firma posiada 130 zewnętrznych, autoryzowanych punktów serwisu technicznego, działających na terenie kraju. Żadna inna firma z tej branży nie jest w stanie pochwalić się taką liczbą wykwalifikowanych i gruntownie przeszkolonych serwisantów terenowych. KOSTRZEWA należy do nielicznych w kraju firm z branży urządzeń grzewczych na biomasę, serwisujących całość urządzeń, włącznie z automatyką.KOSTRZEWA udziela swoim klientom znaczącego wsparcia technicznego, kładąc duży nacisk na systematyczne katalogowanie części zamiennych oraz przygotowanie najwyższej jakości dokumentacji technicznej już na etapie projektowania swoich urządzeń. 

 

serwis serene


kominki


ksub


JPG2017


logo kib


irena