Branża ochrony środowiska spotyka się w Poznaniu 23-25.10.2018. Oferta dla członków PIB

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Międzynarodowe Targi Ochrony Środowiska POLECO SYSTEM, które odbędą się w dniach 23-25.10.2018 roku w Poznaniu.

Jak co roku Targi POL-ECO-SYSTEM są najważniejszym miejscem spotkań przedstawicieli instytucji legislacyjnych, samorządów oraz reprezentantów świata biznesu, nauki i edukacji bezpośrednio związanych z branżą ochrony środowiska i gospodarką komunalną. Na liście gości honorowych znaleźli się przedstawiciele delegacji rządowych zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Ekspozycję tworzy grono firm produkcyjnych i usługowych z branży recyklingu, odpadów, odnawialnych źródeł energii, rewitalizacji i rekultywacji, gospodarki wodno-kanalizacyjnej, ochrony powietrza, czyli rozwiązań dedykowanych samorządom. Kompleksowa oferta, którą wystawcy z Polski i zagranicy zaprezentują w Poznaniu to przegląd najnowszych ekologicznych trendów, wiedza o efektywności energetycznej oraz technologiczne nowinki dla każdej gałęzi przemysłu, a także rozwiązania z zakresu adaptacji do zmian klimatu.

Również w tym roku nie zabraknie tematów najbardziej nurtujących branżę, które będą poruszane na licznych konferencjach. Ministerstwo Środowiska oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, po sukcesie ubiegłorocznej edycji, po raz drugi zorganizują w ramach „Ekosfery” konferencje poświęcone aktualnej polityce państwa w zakresie ochrony środowiska. Targom POL-ECO-SYSTEM będą towarzyszyły szkolenia dla beneficjentów aktualnych programów NFOŚiGW. Fundusz przedstawi również propozycje nowych programów dla branży ochrony środowiska. Wystawcy zagraniczni zorganizują na swoich stoiskach liczne warsztaty i spotkania co-operacyjne.

Podczas Targów odbędzie się również w dniu 23.10.2018 roku jako impreza towarzysząca spotkanie członków Polskiej Izby Biomasy.

 

Więcej informacji: www.polecosystem.pl


serwis serene


kominki


ksub


JPG2017


logo kib


irena